SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bricka med handtag 12555072
nr 1255 5072
Bricka med handtag
Nysilver, Sent 1800-tal, Monogram. Längd: 75
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:04:29
16/5 14:18:41
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.